KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12318048
nr 1231 8048
Blandteknik
Carl Ludvig Lagerqvist, "Norrbro på 1880-talet", Signerad, 33x40
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:33:07
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)